• OZNAM

• Oznamujeme  rodičom a žiakom našej školy, že ŠKD počas LETNÝCH PRÁZDNIN od 01.07. 2024 – 31.08. 2024 nie je  v prevádzke.

Prevádzka ŠKD začína 02. 09. 2024  o 6:00 hod.

Mgr. Lenka Šluchová - RŠ

• Slávnostné ukončenie školského roka

• Milí rodičia,

srdečne Vás pozývame na slávnostné ukončenie školského roka 2023/2024. Začiatok je o 8:00 na školskom dvore. V prípade nepriaznivého počasia bude ukončenie v telocvični.

L. Šluchová - RŠ

• Jarný beh

• V piatok 07.06.2024  mesto Vrútky spolu s ostatnými usporiadateľmi pripravili pre deti základných škôl a Gymnáziá bežecké preteky na futbalovom štadióne Attack Vrútky. Našu školu na uvedených pretekoch reprezentovalo 35 deti.   Medzi úspešných pretekárov, ktorí si z pretekov priniesli medaile patrili  Manuela, Anna Kuželková  a Anna, Mária, Božena Vargová. Počasie nám prialo a to je hlavné. Športu zdar a behaniu zvlášť!

• Informatika

• Počas hodín informatiky si mohli žiaci 4.A vyskúšať programovanie a tým najšikovnejším sa podarilo získať aj certifikát. Niektorým sa to podarilo aj viackrát. Gratulujeme ;)

• Výlet na Martinské hole

• Dňa 5.6.2024 naše kroky neviedli do triedy, ale na Martinské hole. Spoločne sme si užili turistiku, opekačku a prežili krásny deň - jeden z posledných ako kolektív 9.A.  Ďakujeme rodičom Gašparíkovcom za ich prijatie u nich na chate a milé pohostenie.

kolektív 9.A + tr.uč. Z. Michalová