• Aktivity, súťaže

• iBobor 2019/2020

Tento školský rok sa naša škola zapojila do celoslovenskej informatickej súťaže iBobor. Súťaž vznikla v Litve v roku 2004 s medzinárodným názvom Bebras, zameraná na inteligenciu, postreh, logické uvažovanie. Cieľom súťaže je podporiť deti vo využívaní IKT, vzbudiť u nich záujem o intenzívnejšie a kreatívnejšie používanie moderných technológií vo vyučovaní.

Odkaz na stránku http://www.ibobor.sk/

Súťaže sa zúčastnili žiaci I. a II. stupňa. Úspešným riešiteľom sme odovzdali diplomy.

Súťažilo sa v kategóriách:            Drobci – 3.ročník

Bobríci – 4.ročník

Benjamíni – 6. a 7. ročník

Mgr. Michaela Dzubinová

Do galérie iBobor boli pridané fotografie.