• Turčianske hry

• Dňa 21.05.2024 sme sa s dvanásť člennou skupinou žiakov zúčastnili 61. ročníka Turčianskych hier
            mládeže v atletike. Zastúpenie žiakov sme mali v disciplínach beh na 60 m, 600 m a 800 m. Našim
            najúspešnejším žiakom bol Matias Michalák, ktorý sa so 68 bodmi v rámci celkového poradia
            umiestnil na 7. mieste v behu na 60 m, kategória starší žiaci. O tom, že máme rezervy vieme ale
            podstatné je, že deti si tento športový deň užili ku čomu prispelo slnečné počasie a naša dobrá
            nálada.Dňa 21.05.2024 sme sa s dvanásť člennou skupinou žiakov zúčastnili 61. ročníka Turčianskych hiermládeže v atletike. Zastúpenie žiakov sme mali v disciplínach beh na 60 m, 600 m a 800 m. Našimnajúspešnejším žiakom bol Matias Michalák, ktorý sa so 68 bodmi v rámci celkového poradiaumiestnil na 7. mieste v behu na 60 m, kategória starší žiaci. O tom, že máme rezervy vieme alepodstatné je, že deti si tento športový deň užili ku čomu prispelo slnečné počasie a naša dobránálada.

• Plavecké preteky 24.5.2024

• O tom, že sa nám oplatilo dňa 24.05.2024  zúčastniť  plaveckých pretekov svedčí fakt, že sme si priniesli dve medaile. So žiakmi I. a II. stupňa sme sa v rámci Turčianskych hier mládeže zúčastnili plaveckých pretekov. Zastúpenie sme mali v nasledovných kategóriách:

• Mladšie žiačky voľný spôsob 25 m
            • Mladší žiaci voľný spôsob 25 m + Štafeta mladší žiaci  4 x 25 m
            • Starší žiaci prsia 50 m
            • Starší žiaci voľný spôsob 50 m

Našim najúspešnejším pretekárom bol Marek Machovčák, žiak 9.B. V kategórií starší žiaci prsia a voľný spôsob si na trati dlhej 50 m vybojoval 2 strieborné  medaile. Ku super umiestneniu mu gratulujeme.