Valentínsky deň na našej škole sa niesol v ružových a červených farbách. Žiaci mali možnosť poslať milý odkaz svojim kamarátom, spolužiakom či učiteľom prostredníctvom valentínskej pošty. Valentínky plné pekných slov zazneli vo vysielaní školského Rádia Kamarát, ktoré nám spríjemnilo deň romantickou hudbou.
Tento deň nám opäť pripomenul, že láskavosť, priateľstvo a úsmev majú na našej škole svoje miesto♥
Monika Gunišová a školský parlamen