• Čerstvé hlavičky - ovocie a zelenina do škôl

• Vážení rodičia, milí žiaci a žiačky, milí kolegovia,

čerstvého ovocia a zeleniny nie je nikdy dosť. Vďaka nemu sme zdravší a s vyváženou stravou nám to aj viac myslí. A to sa v škole vždy zíde! Preto potrebujeme dostať ešte viac ovocia a zeleniny do školy.

Kaufland tento rok organizuje 6. ročník projektu "ČERSTVÉ HLAVIČKY" a hľadá partnerské školy pre každú zo svojich predajní, ktoré od nich získajú pravidelný prísun kvalitného ovocia alebo zeleniny pre svojich žiakov na celý rok.

Stačí, ak navštívite stránku čerstvé hlavičky a zahlasujete za našu školu

Každý kto chce hlasovať sa musí pri prvom raze na webstránke www.cerstvehlavicky.sk zaregistrovať. Následne sa bude už len prihlasovať.

Hlasovať je možné každý deň 1x. Hlasovanie zohľadňuje počet detí školy.

Každý hlas sa počíta a aj naša škola sa môže stať jednou zo 75 škôl, ktoré budú dostávať ovocie a zeleninu pre žiakov celý školský rok 2024/2025.

Podporte našu školu v tomto projekte a pomôžete nám zabezpečiť pre Vaše deti pravidelnú porciu zdravej a čerstvej zeleniny a ovocia.

HLASOVANIE TRVÁ OD 25. 4. 2024 DO 29. 5. 2024

Hlasovať môžete každý deň prostredníctvom svojho konta na Facebooku alebo cez E-mail.

Ďakujeme. Len s Vašou pomocou to dokážeme!

• Deň bez (školskej) tašky

• V piatok 19.4.2024 si naši žiaci niesli svoje učebné pomôcky uložené v rôznych predmetoch, ako sú krabice, kufre, klietky pre zvieratká, rôzne boxy, koše na bielizeň, chlebníky, zásuvky, košíky, odpadkové vrecia, vedrá, kufríky na náradie, nákupné košíky....

Áno, znie to bláznivo, no malo to hlbší význam. Zábavnou formou sme si chceli pripomenúť, že nie každý žiak na našej planéte má prístup k vzdelaniu. V rôznych kútoch sveta pre školopovinné deti nie je samozrejmosťou vlastniť krásnu školskú tašku a v nej mať každé ráno pripravené učebnice, zošity, či štýlový peračník.

Žiacka a študentská rada ďakuje všetkým, ktorí sa zapojili.