• Žiacka výstava Ekosystém lesa

• V týždni od 13.6 do 15.6. 2023 sa uskutočnila výstava EKOSYSTÉM LESA, ktorú pripravili žiaci 5. ročníka. Vaneska Hanuliaková, Alžbeta Dudžíková, Veronika Katreníková a Júlia Cáfalová sprevádzali triedy po výstave. Odprezentovali hmotnostné modely a exponáty, ktorým spolužiaci vytvorili kartičky s informáciami. Nakoniec sa s nimi zahrali hry zamerané na prírodu.

• Logiscool

• V rámci súťaže FLL Challenge sme vyhrali poukážku na workshop 3D animácie v LOGISCOOL.v Žiline. Výlet bol zaujímavý a zmrzlinka úžasná.

• Koniec školského roka

• Ukončili sme školský rok 2022/2023, našim žiakom sme slávnostne odovzdali vysvedčenia a rozlúčili sme sa aj s našimi deviatakmi.

Milí absolventi, nasledujúci školský rok už začnete na novej strednej škole, v novom kolektíve a s novými učiteľmi. Bude to pre vás veľká zmena. Prajeme vám, aby ste našli

dobrých kamarátov, na ktorých sa môžete spoľahnúť, veľa trpezlivosti nad novými študijnými povinnosťami a veľa úspechov v živote!

Samozrejme všetkým žiakom želáme príjemné prežitie letných prázdnin a tešíme sa na vás opäť v septembri.